-12%

332327 Pip Studio Little Jabali Dekbedovertrek 200x200/220 cm – Groen Katoen met Print & Instopstrook

Artikel 16 van 55
€ 169,95 € 149,95 (inclusief btw)
Overzicht

Het Little Jabali dekbedovertrek van Pip Studio in groen brengt een natuurlijke en stijlvolle sfeer in de slaapkamer. De verfijnde Little Jabali-print met speelse details zorgt voor een uniek design dat rust en karakter perfect combineert.

Dit dekbedovertrek is gemaakt van hoogwaardig katoen, een ademende en zachte stof die bijdraagt aan een comfortabel en fris slaapklimaat. Het materiaal voelt prettig aan op de huid en blijft mooi, ook na veelvuldig wassen.

De maat 200 x 200/220 cm is geschikt voor tweepersoonsbedden en extra lange dekbedden. Dankzij de instopstrook blijft het dekbedovertrek goed op zijn plek en wordt het dekbed volledig omsloten voor optimaal slaapcomfort.

De groene kleur geeft een rustige, natuurlijke uitstraling en laat zich eenvoudig combineren met neutrale of warme tinten in de slaapkamer.

Specificaties:

  • Afmeting: 200 x 200/220 cm
  • Kleur: groen met Little Jabali print
  • Materiaal: 100% katoen
  • Eigenschappen: ademend, zacht en comfortabel
  • Sluiting: instopstrook
  • Geschikt voor: tweepersoonsbed

Een stijlvol en comfortabel dekbedovertrek met een natuurlijke, elegante uitstraling.

Het Little Jabali dekbedovertrek van Pip Studio heeft een zeer verfijnd dessin. Het dessin is opgebouwd uit heel veel kleine bloemetjes en blaadjes die samen een patroon van decoratieve boogjes maken. Sla je het overtrek om, dan heeft de achterzijde een sterrenprintje. Dankzij de fijngeweven 100% katoenperkal stof voelt het overtrek stevig en crispy aan en is het zachter en fijner dan normaal katoen. Het overtrek en de kussens zijn luxe afgewerkt met een ronde bies en de hoofdkussens hebben een doorgestikte rand rondom. De hoofdkussens hebben gestoffeerde knopen waardoor deze, net als het dekbed, dubbelzijdig gebruikt kunnen worden. Dit geeft een speels mix&match-effect op je bed. Het dekbedovertrek is verpakt in een mooie stoffen bewaarzak, gemaakt van dezelfde stof als het overtrek. De zak is niet alleen herbruikbaar, het geeft ook de mogelijkheid om de print van het overtrek te zien en te voelen. Pip Studio maakt happy products for happy people. Pip Studio ontwerpt en produceert bed-, keuken- en badtextiel in samenwerking met Bedding House. Elk product is een echte eyecatcher: klassiek maar met een speelse twist.

Specificatie Omschrijving
Kleur Groen
© 2008 - 2026 Jolijt | sitemap | rss