-15%

336901 Pip Studio Yuna Throw Pink – 180 x 260 cm – Bedsprei / Plaid – Zachte Woondeken

Artikel 25 van 28
€ 139,95 € 119,00 (inclusief btw)
Overzicht

Pip Studio Yuna Sprei - Roze

De Yuna Throw Pink plaid van Pip Studio heeft een stonewash uitstraling en is aan beide zijden voorzien van een doorgestikt tegelpatroon.

Subtiele structuur met een stijlvolle uitstraling

Het ontwerp van Yuna Throw Pink geeft de slaapkamer een rustige en verfijnde sfeer. De oudroze kleur, de stonewash look en het doorgestikte tegelpatroon zorgen samen voor een stijlvol geheel dat perfect past bij de herkenbare stijl van Pip Studio. Zo creëer je eenvoudig een sfeervol mix en match effect in combinatie met de dekbedovertrekken van het merk.

Decoratief comfort voor elke dag

Deze plaid is gemaakt van polyester en is ontworpen om extra sfeer en comfort toe te voegen aan de slaapkamer. Dankzij het dubbelzijdige ontwerp en de verfijnde afwerking is het een stijlvolle toevoeging aan het bed of interieur. De plaid kan gewassen worden op 30 graden en mag niet heet gedroogd worden.

De voordelen op een rij

  • Stonewash uitstraling voor een zachte en verfijnde look
  • Doorgestikt tegelpatroon aan beide zijden
  • Oudroze kleur voor een warme en stijlvolle uitstraling
  • Gemaakt van polyester
  • Dubbelzijdig ontwerp voor extra decoratieve waarde
  • Prachtig te combineren met dekbedovertrekken van Pip Studio
  • Creëert een sfeervol mix en match effect in de slaapkamer
  • Wasbaar op 30 graden en niet heet te drogen

Zorgvuldig mooi te houden

De plaid kan gewassen worden op een fijne was tot 30 graden, mag niet heet gedroogd worden en hoeft niet gestreken te worden. Zo blijft de plaid mooi van vorm en behoudt deze zijn stijlvolle uitstraling.

Plaid Yuna van Pip Studio heeft een stonewash-uitstraling en heeft aan beide zijden een doorgestikt tegelpatroon. De plaid kun je mooi combineren met de dekbedovertrekken van Pip Studio voor een ultiem mix&match-effect.

Door katoenproducten te kiezen van ons, steunt u onze investering in de missie van Better Cotton. Dit product is ingekocht via een mass balance systeem en bevat daardoor mogelijk geen Better Cotton. Zie bettercotton.org/learnmore.
Fijne was tot 30°. Niet heet drogen. Niet strijken.

© 2008 - 2026 Jolijt | sitemap | rss